Creatief en hobby

Deze cursus richt zich op mensen die kennis willen maken met dit medium en voor mensen die zich verder willen ontwikkelen op het gebied van tekenen en/of schilderen.
Klik op Meer informatie om verder te lezen
De docent kan u adviseren wat u zelf dient aan te schaffen voor deze cursus.

Leer beter naar de wereld te kijken en leer hoe je die met verschillende teken- en schildertechnieken kunt weergeven.
Voor de cursus begint ontvang je een materialenlijst. Zorg verder voor beschermende kleding, een stevige tas voor je spullen, twee schone afsluitbare glazen potten en oude poetsdoeken en een rol keukenpapier. Voor de materialen zorg je zelf.
De docent kan je adviseren wat je verder evt. kunt aanschaffen.

Kijk mee in de wereld van kunst en laat je verwonderen!

In de teken/schilderscursus leid ik je door een paar stappen om te begrijpen hoe écht te zien. En hoe je dat kan vertalen naar papier en doek. Ook als je graag je tekenvaardigheden en creativiteit wilt verfrissen.
Klik op Meer informatie om verder te lezen
De docent kan u adviseren wat u zelf dient aan te schaffen voor deze cursus.